"تاکسی نارنجی" در گروه سینمایی آزادی
فیلم کمدی «تاکسی نارنجی» تازه‌ترین ساخته‌ی ابراهیم وحید‌زاده از نیمه آبان‌ماه در گروه سینما آزادی به اکران در می‌آید.

به گزارش خبرآنلاین: فیلم سینمایی «تاکسی نارنجی» کمدی جدید ابراهیم وحید‌زاده است که به زودی و با پایان اکران فیلم سینمایی «کتاب قانون» در گروه سینما آزادی به روی پرده می‌رود. این فیلم کمدی سال گذشته در جزیره‌ی کیش جلوی دوربین رفت. وحید‌زاده در این فیلم به روایت زندگی زنی به نام سیمین پرداخته که در جزیره کیش از طریق مسافر کشی امرار معاش می‌کند، اما در این راه با مشکلاتی روبه رور می‌شود.

در این فیلم آزیتا حاجیان در نقش سیمین ظاهر شده و علی دهکردی، حسن‌ پور‌شیرازی، سیروس ابراهیم‌زاده و محمد رضا هدایتی دیگر نقش آفرینان آن هستند. نکته قابل توجه در این فیلم حضور ماهایا پطروسیان در نقش یک پیرزن ارمنی 70 ساللهاست و نقش پسر او به نام سیمون هم بر عهده دهکردی است. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به مهدی فقیه، رحیم هودی، ترلان پروانه، ارسلان قاسمی، آرمیتا مرادی، بهاره سپاهی، الهه حصاری، میثاق زارع و محمود بنفشه‌خواه اشاره کرد.

مصاحبه با ارسلان قاسمی بازیگر فیلم در چشم باد

اول خرداد سال 1374 به دنيا آمدم، دو خواهر دارم و بچه سوم خانواده هستم، هشت سال پيش بود كه در فيلم «در چشم باد» به كارگرداني جعفريجوزاني بازي كردم كه آن زمان خيلي كوچك بودم. البته حضور در حرفه بازيگري را مديون خانم بهاره رهنما هستم، چون ايشان بودند كه من را به آقاي جوزاني معرفي كردند، او دوست صميمي مادرم است و با هم رفت و آمد خانوادگي داريم. من براي تست پيش آقاي جوزاني رفتم كه قبول شدم، خيلي خوشحال بودم كه ميتوانم در اين فيلم پربازيگر بازي كنم و از همان جا استارت را براي آغاز دوران حرفهاي بازيگريام زدم!


كودكيهاي پارسا پيروزفر

نقش من در سريال «در چشم باد» بچگيهاي آقاي پارسا پيروزفر (بيژن ايراني) است در اين فيلم شخصيت بيژن را بازي ميكنم كه نقش بچه يكي از ياران نزديك ميرزاكوچكخان است، بعضي از اتفاقاتي كه ميافتد باعث ميشود او به تهران بيايد و چون بيژن عشق حرفه خلباني دارد سعي ميكند اين حرفه را ادامه دهد؛ او چندي بعد به تاجيكستان سفر ميكند و در آنجا هم برايش اتفاقاتي ميافتد، داستان اين مجموعه از زمان ميرزاكوچكخان اتفاق ميافتد تا جنگ ايران با عراق...


پارسا را نديدم

من هيچ وقت ايشان را نديدم، چون در سه سالي كه دراين سريال بازي ميكردم، زودتر مقابل دوربين قرار گرفتم و پلانهايمان متفاوت بود، ايشان بعد از من قرارداد بستند و نتوانستم در كنار ايشان باشم


فيلمبرداري

تصويربرداريهاي من در ماسوله و تالش بود، ما هفت ماه بدون وقفه در ماسوله كار كرديم و حتي يك روز هم نميتوانستيم براي استراحت به تهران بياييم، اگر در كنار هم راحت نبوديم، نميتوانستيم سختي كار را فراموش كنيم.


تصادف بيتا

در اين فيلم بيتا توكلي كه نقش مكمل دختر كوچك را مقابل ارسلان بازي ميكرد به خاطر يك سانحه تصادف به همراه پدر و مادرش به ديار باقي شتافت و اين موضوع براي همه سخت بود و براي ارسلان كه سه سال مداوم در كنار او كار ميكرد پذيرفتن اين واقعيت خيلي سخت است، وقتي از او خواستيم كه براي ما از خاطرات بيتا بگويد اشك گوشه چشم ارسلان جمع شده بود و با بغض آكنده از ناراحتي گفت: تقريبا دو سال و نيم از كار گذشته بود كه يك روز بيتا به ما ملحق شد ولي با سري بخيه زده و دست زخمي كه وقتي از او پرسيديم چرا امروز اين طوري آمده، گفت: ما تصادف كرديم و در حال حاضر هم مادرم در كما ميباشد، نذر كردهام كه اگر مادرم خوب شود، حتما به پابوس امام رضا(ع) برويم چند وقت بعد مادر بيتا حالش خوب ميشود و آنها براي اداي نذر خود به مشهد ميروند، اما در جاده مشهد تصادف ميكنند و بيتا به همراه پدر و مادرش فوت ميكند. مرگ او تاثير بدي روي روحيه عوامل گذاشته بود.


دو كار سينمايي

در حال حاضر دو كار سينمايي دارم كه قرار است هر دوي آنها در عيد فطر اكران شود، يكي «جعبه موسيقي» است كه در آن با نيكي كريمي، رامبد جوان و شاهرخ فروتنيان به ايفاي نقش ميپردازم و ديگري «تاكسي نارنجي» نام دارد كه با آزيتا حاجيان، ماهايا پطروسيان و حسن پورشيرازي بازي ميكنم. داستان جعبه موسيقي درام ماورايي است كه يك پسربچه در كنار بعضي اتفاقاتي كه برايش ميافتد با يك فرشته آشنا و مشكلاتي براي او ايجاد ميشود و به كما ميرود، اين پسربچه، مادرش را از دست ميدهد، به نظرم اين فيلم با استقبال عمومي مواجه خواهد شد.


تا امروز مجاني بازي نكردم

در بازيگري اصلا به دنبال دستمزد نيستم، نه اينكه از آن بدم بيايد ولي كار خوب را به دستمزد بيشتر ترجيح ميدهم، در تمام اين سالها هيچ موقع، بدون دستمزد كار نكردم، «در چشم باد» هم كه كار اولم بود چون سه سال بايد بازي ميكردم، سه قرارداد متفاوت امضا كردم، ولي هيچ وقت دوست ندارم كه به خاطر پول نقش خوب را از دست بدهم و هميشه دست تهيهكننده را باز نگه ميدارم تا توافق كنم. به هرحال دوست دارم كه از همين حالا به شكل حرفهاي جلو بروم تا در آينده بتوانم كارهاي بهتري را انجام بدهم.


حيايي و نيكي كريمي ستاره هستند

من به شخصه بازي امين حيايي را دوست دارم و اعتقاد دارم كه او يك بازيگر كامل است و تا امروز هم هر نقشي كه به او دادند خيلي خوب و بدون نقص بازي كرده، از همه مهمتر شخصيت و رفتارش خيلي گرم و صميمي است، در فيلم «شام عروسي» با او همبازي بودم، وي يك بازيگر خوب و تواناست، هيچ وقت در رفتار ايشان غرور نديدم، اتفاقا در فيلم، بعضي از سكانسها با ديالوگهاي طنز ميباشد كه من هيچ آشنايي داراي آن نداشتم، امين حيايي و نيكي كريمي به من خيلي كمك كردند. من سه بار ديگر هم با نيكي كريمي همبازي بودم كه از راهنماييهاي او سپاسگزارم. دلم ميخواهد با آتيلا پسياني و جمشيد مشايخي هم بازي كنم.

 
 
 |    نوشته شده توسط وحید